Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı

Posted by on Eylül 7, 2015 in Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı, Genel | 10 comments

Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı

Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı PDF

Biz kadınlar erkeklere göre avantajlıyız. Onları kontrol etmek ve yönetmek bizim elimizde. Duygularımızın esiri olmadan, onları kendimize çekebilir, yönetebilir ve kendimize bağlayabiliriz. Doğru adımları atmak için yardıma ihtiyacın olduğunu biliyorum. Ayrıca sadece elde etmek yeterli değil. Onu kazandığında mücadele yeni başlıyor olacak. Kendine bağlamayı bilmelisin, ilgiyi kendinde tutacak adımlar atarken onu mutlu etmeyi de başarabilmelisin. Çok mu zor geldi? Düşündüğün kadar zor değil emin olabilirsin.

Nasıl bir doktorun hastasını iyileştirmesi için illa hasta olması gerekmiyorsa, senin de istediğin erkeği kendine bağlamak için erkekler konusunda tecrübeli olmana gerek yok. Erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatının bir okulu yok ancak bir kitabı var. Erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı kitabı (PDF) e-kitaptır. Kitap içinde ne var ne yok bir göz atacağız. Yazının sonunda kitabı tanımış olacak ve okumak için harekete geçmiş olacaksın. Biz şimdi sohbetimize devam edip resmin genelini görmeye çalışalım. Neden bazı kadınlar erkekleri daha rahat etkiler?

Hoşlandığım Erkek Benimle İlgilenmiyor…

Çevremizde hep imrenerek baktığımız kadınlar vardır. Fazla bir şey yapmalarına gerek kalmadan erkekleri etkilemeyi başarabiliyor onlar. Gerçekten öyle mi acaba? Hiç bir şey yapmıyorlar mı? Bence bir daha düşünmek gerekir. “Erkekleri etkilemek ve kendine bağlamak” için doğuştan güzel olmak tabi ki bir avantaj. Ama herkes afrodit gibi doğmuyor. Peki erkekleri sadece güzellik mi etkiliyor? Tabi ki hayır! Eğer güzellik tek başına yetseydi TV de gördüğümüz seyrettiğimiz hatunlar hiç aldatılmıyor, terk edilmiyor olurdu.

Yazımı okuduğuna ve bu satırlara kadar geldiğine göre gerçekten bir adım atmak istiyorsun. O zaman Erkekleri Elde etme ve kendine bağlama sanatı isimli kitabı okumanı kesinlikle tavsiye ederim. Gözden kaçırdığın ya da bugüne kadar aklının ucundan geçmeyen taktikleri bir arada bulabileceğin en yakın arkadaşın olacak.

Erkekleri Etkilemek İçin Tavsiyeler

Hoşlandığın erkeği etkilemek ve kendine bağlamak için farklı tavsiyeler okuduğunu ve duyduğunu biliyorum. Neydi bunlar ?

 • Erkekler çocuk gibidir..
 • Aşık etme duası
 • Bakımlı ol
 • Kendine özen göster
 • Özgüvenin yüksek olsun

Liste uzayıp gidiyor. İyi de bunları bilmek ve uygulamak arasında nasıl bir bağlantı kurabilirsin. Uygulamayı nerede ve nasıl yapacaksın? Çevrenden duydukların da sana fayda sağlamıyor. Seni seven ve yanında olan arkadaşların senin karakterini bildikleri için sana uygun yöntemler bulmaya çalışırlar. Kısa bir süre sonra yapıcı olmaktan çok yıkıcı eleştirilerle karşılaşmaya başlarsın. “Sen şöylesin….”, “Sen böylesin….”

Sonuç olarak olduğun yerde sayar ve bir adım ileri gidemezsin. Erkek – Kadın ilişkisi çok geneldir. İlişkiler kendi içinde dinamikleri barındırıyor olsalar bile, çerçeve hep aynıdır.

erkekleri_etkilemenin_yollari

Erkekleri Etkileme ve Kendine Bağlama Sanatı PDF’i İndir

Yukarıda saydığım sebepler bu kitabı alıp okumak için yeterli. Kitap sayesinde hem kendini tanıyacaksın hem de geleceğine yön vereceksin. Yazım dili oldukça sadece. Psikoloji master’ı yapar gibi hissetmeyeceksin. Gündelik hayatın içinden örnekle bulacağın basit anlatımlı bir kitap.

Erkekleri etkilemenin yolları sır değil. Başarılı olan kadınların yöntemleri erkekleri etkileme kitabının içinde adım adım anlatılmış durumda. Kitabı indirdiğinde tam olarak nereden başlayacağını ve ne yapacağını öğrenmiş olacaksın.

Kitap sayesinde kendisinin bile bilmediği zayıf noktaları keşfederek erkeği etkilemek ve kendine bağlamak adına büyük bir adım atacaksın.

Ayrıca yazardan da konular hakkında destek alabilirsin. Hoşlandığın erkeği etkilemek için neler yaptığını bir düşünmeni istiyorum. Güzel gözükmek ve kendini iyi hissetmek için elbise, çanta, ayakkabı ve makyaj setlerine düzenli olarak para harcıyorsun. Peki ya kişisel gelişimine ne kadar zaman ve para harcıyorsun? Erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı kitabını kişisel gelişiminin bir parçası olarak düşünebilirsin. Dış görünümün ve hareketlerinle elde ettiğin başarıyı kalıcı hale getirecek olan yöntemleri bu kitap sayesinde öğrenebilirsin.

Kitabı okurken büyük keyif aldım. Yaptığım hatalarımı görme şansım oldu ve dersler çıkardım. Bakış açımı değiştirdim. En yakın arkadaşlarımdan öğrenemediğim gerçeklerle yüzleşmemi ve hatalarımı düzeltmemi sağladı.

Sitenin ana konusuna bakıldığında eski sevgiliyi geri kazanmak olarak gözüküyor. Zaman zaman ilişkilerin yıpranmaması ve eski sevgili konumuna düşmemek adına neler yapılması gerektiği konusunda bilgiler vermeye çalışıyorum. Eski sevgilini geri kazanmak istiyorsan Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabını okumanı tavsiye ederim.

Artık senin için de harekete geçmenin zamanı geldi. Erkekleri etkileme ve kendine bağlama sanatı kitabını buraya tıklayarak inceleyebilirsin.

Benzer Konular:

10 Comments

 1. merhaba ben bu kitabı dışardan almak istiyorum, nerelerde satılıyor acaba , bu konuda bilgilendirirseniz sevinirm.
  teşekkürler

  • Erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı kitabı e-kitaptır. Dışarıda kitapçılarda bulamazsınız. Ödeme yaptıktan sonra kitabın indirme linki mail adresinize gönderilir. Linki tıklayarak kitabı cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden okuyabilirsiniz.

 2. merhaba ben geçen yıl bu kitabı aldım ama maillerim arasında bulamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen

  • Merhaba,
   Kitapların satış platformu biz değiliz. Diğer dikkat çekici kitaplar gibi Erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı kitabı da beğenilenler arasından seçtiklerimizden biri. OdaklıPazar ya da ürün sahibi ile iletişime geçerek kitabın indirme linkini tekrar isteyebilirsiniz.

 3. Biri bana ata bilirmi bu kitapin pdf versiyonunu? =( wimdi param yok ama cok ihtiyacim var bu kitapa.yardim edin lutfen

  • Kitap telif hakkıyla korunmaktadır. Ürünün ücretsiz olarak dağıtılması yasaktır. Ücretsiz olarak temin edebilmek için ürün sahibi ile temasa geçmenizi öneririz.

 4. Bu kitabın ücreti ne kadar acaba?

  • Merhaba,

   Kitabın yazar ekibi tarafından oluşturulmuş başka kitaplarda var. İndirimli olarak setler halinde satılmaktadır. Buraya tıklayarak fiyatları toplu halde görmeniz mümkün.

 5. Merhabalar ben bu kitabı 2016 da satın almıştım mail yolu ile ama ben maili yanlışlıkla sildim siz tekrar gönderebilir misin nasıl yapabiliriz acaba

  • Kitabın indirme linkinin tekrar gönderilmesi için ödeme yaptığınız firma ile iletişime geçin lütfen.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir