Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları

Posted by on Haziran 21, 2012 in Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları | 7 comments

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları

Eski sevgiliyi geri kazanmanın en garanti yolu, ilişkinizin bitmesini engellemek ve eski sevgili durumuna düşmemektir. Bugüne kadar bu sitede onlarca yazı yayınladım. Terk eden sevgililerin nasıl geri döndürebileceğine dair tavsiyelere yer verdim. Öncelikli olarak bana göndermiş olduğunuz mesajlar için teşekkür ederim. Birbirimizi ne kadar iyi anladığımızı gönderdiğiniz mesajlardan anlayabiliyorum.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı TIKLA! HEMEN ŞİMDİ oku!

Sadede gelmek gerekirse, yazdığım onlarca yazının ana fikri, kendinizi sevmek ve saygı duymaktı. Siz kendinizi sevmediğiniz ve saygı duymadığınız sürece, hiç kimseden de bunları beklemeye hakkınız yok. Acılar, üzüntüler, duygusal buhranlar, yıkımlar hepsini bir kenara bırakın. Eski günleri andıkça, onu kollarınızın arasına almayı hayal ettikçe ve en ufak bir adım atmadıkça olduğunuz yerde sayarsınız. Bir karar vermek, kararsızlıktan çok daha iyidir.

Önce bir karar vermeli ve ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Hayatınızın geri kalanında onunla mı olmak istiyorsunuz? yoksa yolunuza onsuz mu devam edeceksiniz? Bu kararı acele bir şekilde vermeyin. Belki de o hala sizinle beraber olmak istiyor ve doğru zamanı kolluyor.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı hakkındaki son değerlendirmelerimi bu başlık altında yaptım. Yaklaşık 3 yıldır bu site üzerinden sizlerle paylaşımlarda bulunuyorum. Ben bu kitaba çok inanıyordum, kitap hakkındaki olumlu geri dönüşleriniz ve başarı hikayeleriniz kitapla ilgili ayrı bir başlık açmama sebep oldu. Kitabın inceleme yazısını, kitap içeriğine uygun olarak güncelledim. Buraya tıklayarak kitapla ilgili yorumları ve değerlendirmeleri tavsiyelerim eşliğinde okuyabilirsiniz.

Çözümün bir parçası olun, Sorunun değil

Benden size ufak bir tavsiye hayatınız boyunca duygularınızı sonuna kadar yaşayın ama analitik düşünmeyi sakın unutmayın. Duygular gerçek dünyanın önüne çekilen perdeler gibidir. Arkasında yaşananları bulanık görmenize neden olur. Önce duygusal perdelerinizi açın ve çıplak gözle olan biteni değerlendirin. Neler olduğunu anlamadan ne bir başkası size yardımcı olabilir ne de kendiniz kendinize yardımcı olabilirsiniz. Şüphelerinizi, kuşkularınızı, korkularınızı, acılarınızı, kaygılarınızı sağ cebinize koyun ve fermuarını kapatın. Çünkü onları fırlatıp atamazsınız. En azından duygularınızın neden olduğu beyninizdeki sesleri durdurun. Onlar konuştukça siz sağlıklı düşünemeyeceksiniz. Yapmamanız gereken davranışları yapıp sorunu daha büyük bir yumak haline getireceksiniz.

Eski sevgili geri gelir mi?

Öfkeler, kıskançlıklar, gereksiz tartışmalar kısacası yaşanmışlıklar ve arkada biriktirilenler çok tehlikeli silahlardır. Tartışma anında karşındakini mat etmek için kullanılır. “SEN” ve “BEN” ile başlayan cümle kalıplarının içine sıkıştırılmış silahlardır. “Sen bana hiç yardımcı olmadın”. “Sen …..”, “Sen ……” ve “Ben sana her şeyimi verdim”, “Ben bunu yaptım”,”Ben…..”, “Ben…..”. İşte şimdi kaybolan gizli özneyi sorgulama zamanı geldi “BİZ”. Aranızda “BİZ” kavramına yer vermedikçe sorunlar daha da büyüyecektir. Öncelikle silahlar hiç doldurulmamalıdır. Olaylar gerçekleştiğinde, karşılıklı olarak içinizde bir şey biriktir memelisiniz. O zaman eski sevgili geri gelir mi? sorusunu sormanıza gerek yok. Ama merak edenler için söyleyeyim GELİR. Nasıl ilk tanıştığınızda sevgili olduysanız, her şey mümkün. Eski aşkların canlanması için küçük kıvılcımlar yeter. Tabi ki ayrılma nedenleri karşı taraf üzerinde travmatik etki bırakacak kadar ağır değilse.

sevgiliyi geri kazanmanın yolları

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı

Bunun da kitabı olur mu demeyin. Sizin durumunuzdaki bir çok insan dinlenerek hazırlanmış bir kitap. Siz bu durumu sadece kendinizin mi yaşadığını düşünüyorsunuz? Zaman yepyeni fikirlere açık olmanın zamanıdır. Bu kitap yurt dışında ve yurt içinde onlarca insanı bir araya getirmeyi başarmıştır. Kitabı incelemek için buraya tıklayın.Olayları nasıl değerlendirmeniz gerektiğini, çaresizlik anlarında ne yapmanız gerektiğini falcılara büyücülere gerek kalmadan adım adım anlatıyor. Ancak her zaman söylediğim bir şeyi tekrar hatırlatmak istiyorum. Eski sevgiliyi kazanmanın garantili yolu değil, tüm yolları sizin içinizde gizli.

Benzer Konular:

7 Comments

 1. Sevgilim benden 3 hafta önce ayrıldı. Benim triplerimden bıktığını, son günlerde hep kavga ettiğimizi bahane ederek benden ayrıldı.ben ona yalvardım yakardım,bi türlü geri dönmedi.araya akrabalarını ve ortak arkadaşları soktum ama olmadı. Ona sürekli mesaj atıyorum.o ise bana küfür ediyo ve beni artık sevmediğini Söylüyo. Nolur onu geri kazanmam için bana kesin bi yol gösterin

  • canım bak işte en büyük hatayı burdan yapıyosun yalvarmıcak araya akraba arkdaşmı sokmak berbat etmissinn.. ama shayatın sonu degil ona nasıl onsuz da iyi oldugunu gööster arkilerin ona çaktırmadan ifade etsin nekadar mutlu olduğunu artık onu umursamdığını görsün emin ol değiscek sakın yalvarma sakın zaman bırakk dayan bende senin gbiyidim dayandım ve ben kazandım kendini küçük düşürücek hareketler sakın yapma çünkü bu şekilde egosu tavan yapıyo sen güçlüsün ipler senin ellinde hadi….

   • bende arkadasın dedıgı gibi yaptım bana söylemedik laf bırakmadı bense yalvardım ağladım hala da çok kötüyüm ne yapacagımı bilmiyorum acaba arasam mı yada mesaj mı atsam

  • İkimizde aynı şeyleri yaşamlşız ama bende bilmiyorum ne yapacağımı ve onu canımdan bilene çok seviyorum onsuz hayat düşün+miyorum onsuzken ölmeyi düşünüyorum hep banada yardımcı olun nolur ya

 2. kız arkadaşım dün ayrıldı benden sorunun ben olmadığını söyledi yalan söylemeye çalışarak kendinden soğutmaya çalıştı.haftasonu yanıma gelecek lütfen yardım edin. sadece uzun bir süre yalnız kalmak ve bu süre zarfında ben dahil kimse ile konuşmak istemediğini söyledi. yardım edin ne olur intihar etmeyi düşünüyorum

 3. sevgilim məni tərk etmis. Amma bana mesaj burakdi ki beni cox sevir. Bene verdiyi vedlerden utandigi ucun goruse gelmiyor. Bir defe telefonda bene sans ver dedi, ben vermedim. Dedim gel konusaq uz-uze sonra verim. O bana sensiz yasaya bilmiyorum dedi. Sonra beni aramadi. 2 hafta sonra ben onu aradim. Lakin sevdiyim erkek benimle konusmakdan qaciyor. Telefonda benim nomremi gorunce acmiyor. Onun qayitmasina nasil yardimci ola bilirsiniz. Bana bir yol gosterin.

 4. Öncelikle sizi terkeden biri için üzülmeye değilde ondan kurtulmaya çalışın.sevdiğiniz kişinin olumsuz yönlerini aklınıza getirin.onu aklınızdan da silmek istiyorsanız etrafa artık alıcı gözüyle bakın ancak karşı cinsle iletişime geçmeyin.slow şarkılardan koşarak kaçın ,çok konuşun ve çevreyi sevin. KENDİNİZE BİR UĞRAŞ BULUN.çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. iyi şanslar…

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir