Eski Sevgilimi Nasıl Kıskandırabilirim?

Posted by on Ekim 29, 2014 in Eski Sevgilimi Nasıl Kıskandırabilirim? | 5 comments

Eski Sevgilimi Nasıl Kıskandırabilirim?

Eski Sevgiliyi Kıskandırmanın 4 Yolu

Eski sevgiliyi kıskandırmanın 4 yolunu paylaşmadan önce seni uyarmak istiyorum. Kıskandırma silahı son derece etkili ve kuvvetli bir silahtır. Nasıl kullanacağını bilmezsen ya da sonuçlarını tahmin edemezsen ters tepebilir. Eski Sevgilimi Nasıl Kıskandırabilirim? diye merak ediyorsan kesinlikle doğru sayfadasın. Kıskandırmak patika bir yolda ilerlemeye benzer. Ve tekrar ediyorum,geri tepme riski oldukça yüksektir. Yazının devamına geçmeden önce bir konuda anlaşalım. Eski sevgilin bunun bir oyun olduğunu kesinlikle anlamamalı. Son derece gerçekçi bir iş çıkarmalısın. Eğer, gerçek olmadığını sezerse yaptıkların kesinlikle geri tepecektir. Eline koz vermiş olacaksın. Bu konuda anlaştıysak yazının devamı okumaya başlayabilirsin.

Eğer kıskandırmak sana göre değilse, ya da başaramayacağını düşünüyorsan diğer alternatifleri denemelisin. Tüm alternatifler de “Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları” kitabında anlatılmış. Okumanı tavsiye ederim. Hemen okumak için buraya tıkla.  Şimdi biz Eski sevgiliyi kıskandırmanın 4 yolu neymiş onlara bakalım.

erkekleri_etkilemenin_yollari

Eski sevgiliyi kıskandırmanın en garanti yolları

  • Eski sevgilinle konuşma – Bu onu kıskanç hale getirir: Eski sevgiliyle konuşmamak onu hemen kıskanç bir hale getirmeyecek. Ancak bundan sonra atacağınız adımlar için mükemmel bir zemin hazırlayacak. Onunla iletişimi kesmek son derece önemli. Eski sevgiliyi geri kazanmak için onunla iletişim kurmamak gerektiğini Eski Sevgilimi Aramalı mıyım? yazısında anlatmıştım. Kısacası onu geri kazanmak için konuşmamak iyi bir fikir gibi gözüküyor. Onu meraklandırmak, kendi kafanı toplamak için iyi bir fırsattır.
  • Eski sevgilini kıskandırmak için facebook ve diğer sosyal medyayı kullan: En açık yollardan biridir. Pek çok insan eski sevgilisini kıskandırmak adına kafa karıştırıcı işler yaparlar. Ancak facebook resimlerinden bir tanesi bile çok daha büyük etki bırakabilir. Kıskandırma niyetinizi belli etmeden arkadaş gurubunun arasına katılın. En eğlenceli anlardan birinde kendi fotoğrafınızı çekin ve facobook sayfanızda yayınlayın. Kendinizi fotoğrafta etiketleyin ve kalabalık arkadaş gurubunuzun yorum yağmurunu başlatması için konuyu tetikleyin.Karşı cinsten iyi görünümlü arkadaşlarınızdan kendi duvarınıza yazılar yazmalarını isteyin. Etrafınızda iyi görünümlü insanların olduğunu görmek ve bilmek onu düşündürecektir.Biraz salakça bir tavsiye olacak ama. İşe yaradığını söyleyebilirim. Fake bir facebook hesabı açarak gizliliği en yüksek seviyeye çıkarın. Böylece eski sevgilim profili kontrol edemeyecek. Bu sahte hesapla kendi duvarınızda yazı paylaşın. Bu son yöntemi sevmem ama eski sevgiliyi kıskandırmak için etkili olan bir yöntem.
  • Başka insanlarla randevulaşmak kıskançlığı tetikler: Gerçeklikten uzak olduğunun tahmin edilmesi kolay bir hile. Ancak kalkıp da “Yeni bir erkek – kız arkadaşım var ve onunla buluşacağım” şeklinde bir anons yaparsan, anlaşılması daha kolay bir hal alır. Bunun yerine çok spontane ve gerçekçi olmalı. Sadece iki arkadaş gibi bir cafede randevulaşmak şeklinde organize edilirse çok daha etkili olur.Yukarıda saydığım iki hile ile birlikte güçlü bir kıskançlık etkisi yaratacaktır.
  • Eski sevgilin seni arkadaş çevrenin içinde görsün: Ayrılık sonrasında kendini içine kapatma. Aksine arkadaş çevrenle iyi vakit geçirmeye bak. Eski sevgilinin seni görmesini sağlamak için onu takip et demiyorum. Nasılsa ortak arkadaşlarınız vardır ve çevreniz birbirine yakındır bir şekilde. O seni görmese bile nasılsa haberler gidecektir ona. Arkadaş çevrenle hoş vakit geçirdiğini görmek onun kafasında farklı soru işaretleri oluşturacak ve diğer yöntemlerle birleştiğinde kıskançlığın kapılarını ardına kadar açacaktır.

eski sevgiliyi geri getirme büyüsü e-kitap

Eski sevgiliyi kıskandırmak için diğer tavsiyeler

Yukarıda yer verdiğim tavsiyeler oldukça etkili olacaktır. Ne var ki onu geri kazanmak için yeterli olmayabilir. Daha detaylı bilgiyi ve eski sevgiliyi kıskandırmanın diğer yollarını ilk satırlarda bahsettiğim sevgili geri kazanma kitabından edinebilirsin.

Benzer Konular:

5 Comments

  1. İyi guzel de eski sevgili kiskansin geri donmesin kaybettiginin degerini anlayinca kendini aptal gibi hisseder ???

  2. Eski sevgilimi çok iyi kıskandıracağım üstündeki şoku atlatamıyacak

    • Eski sevgiliyi kıskandırma konusunda çok dikkatli olmalısınız. Geri tepebilir…

  3. kızlar için söylüyorum yanınızda yeni erkek arkaşınız varsa eski sevgiliden bahsetmeyin bence çok dikkatli olmalı

  4. o beni sevmiyoki

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir