Sevdiğini Geri Getirme Duası

Posted by on Eylül 12, 2012 in Sevdiğini Geri Getirme Duası | 0 comments

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdiğini geri getirme duası arayışında olan biri olarak bu yazımı okumaya başladın. Gerçekten sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak istiyorsan yazının tamamını okumanı tavsiye ederim. Bu yazımda sana hayal dünyasından bahsetmeyeceğim, sana gerçekten sevdiğini geri getirme yolunda faydalı bilgiler vermek istiyorum.

“Sevdiğini geri getirme duası” kelimesi ile arama yaparak bu yazıya geldiğin için önce bu konudan başlayalım. Daha önceki yazılarımızda sevgiliyi geri getirme duası, döngel duası, geri döndürme duası başlıklarını ele alarak yaptığımız araştırmalar arasında diyanete bir soru iletmiştik. Bu sorunun yanıtın öğrenmek için buraya tıklayabilirsin. Kısaca özet geçmek gerekirse aldığımız cevap…

Cevap: İnternet, içine her şeyin atılabildiği bir çöplük gibidir. “âşık etmek”,”sevgili kazanmak” için dualar diye verilen şeyler dinle alakası olmayan, ancak, insanların rağbet ettiği yanlış bilgilerdir.

Dua etmek gerçekten çok önemlidir. Sabah uyandığında ve kendine geldikten sonra yalnız bir odaya çekilip avuçlarını açarak yüce rabbimizden isteklerini dile getirerek dua et, aynı şekilde gece yatmadan önce. Bu seni aşağıda vereceğim bilgileri uygulamanda ve sevdiğini geri getirme yolunda olaya daha zinde yaklaşmanı ve konsantre olmanı sağlayacaktır.

Sadece sevdiğini geri getirme duası ile gelir mi?

Fakat dua ederek ertesi gün sevdiğinin geri geleceğini düşünmen gerçekten yanlış bir düşünce olduğunu unutmamalısın. Hayatın boyunca elde ettiğin başarılara dönüp bakıp aklından geçir, emin ol bu başarılara ulaşmadan önce mutlaka bir çaba sarf ettiğini göreceksin. Emek vermeden çabalamadan hiçbir şey elde edilemez, bu hayatında her zaman karşına çıkacaktır. Artık sevdiğini geri getirmek içinde çabalamalısın.

Sevdiğini geri getirme yolunda ilk tavsiyem

Eğer sevgilinden çok yeni ayrıldıysan ve aşk acısı çekiyorsan önce kendini toparlamalısın, toparlamalısın ki bundan sonra yapacağın her adım için sağlıklı düşünebilesin. Aşk acısı yaşayan biri bu dayanılmaz acıdan kurtulması gerçekten çok zor, fakat az öncede belirttiğim gibi bir hedefe ulaşmak için çaba ve emek göstermen gerekiyor. Aşk acısından kurtulmak için buraya tıklayarak yapılması gereken bazı adımları okuyabilirsin.

Sevdiğini geri getirme yolunda taktiksel davranmalısın

Sağlıklı düşünmeye başladıktan sonra artık sevdiğini geri kazanmak için ilk atılımlara başlayabilirsin. İnsanlar birbirinden farklıdır bu nedenle de kimi tanıştığın ile kafalar uyuştuğu için anlaşırsın kimi kişiyle ise 5 dakika bile sohbet etmek istemezsin. Kadın erkek ilişkileri ki bu kişiyle bir ilişki yaşıyorsan veya yaşadıysan aranızda bir uyumsuzluk olmadığı kesindir. Peki, neden iki anlaşan insan durup dururken ayrılır? En ufak bir davranış değişikliği bile ilişkinin kötü gitmesine sebep olabiliyor. Burada karşındaki insanı iyi anlamak çok önemli, daha önce yazdığım eski sevgilini geri kazanmak için 5 ipucu yazımı okumanı tavsiye ederim.

Bu yazımda spesifik olarak çözümler üzerinde durmamanın nedeni daha önce paylaştığım ve yukarıda ilgili yazılara bağlantıları verdiğimden kaynaklanıyor.  İlgili bağlantıları okuyarak daha detaylı adımları alabilirsin. Bu yazıda sadece dua ederek sevdiğini geri getirmek yeterli olmayacağını anlatmaya çalıştım aslında. Bu nedenle yukarıda verdiğim tavsiyeleri dikkate alarak planlı bir şekilde ilerleme kaydedip sevdiğine tekrar kavuşmak için şansını arttırabilirsin.

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir