Sevgilinin İlgisini Yeniden Kazanmak

Posted by on Ekim 6, 2015 in Sevgilinin İlgisini Yeniden Kazanmak | 0 comments

Sevgilinin İlgisini Yeniden Kazanmak

Sevgilinin İlgisini Yeniden Kazanmak ve Onu Elde Tutmak

Sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak ve onu elde tutmak için yapman gerekenleri adım adım anlatıyorum.

İlgisini kaybetmiş sevgili her an elinden uçup gidebilir. İlişkinin kısa ya da uzun süredir devam ediyor olması hiç bir şeyi değiştirmez. Sana olan ilgisi; onu, senin yakınında tutan, sana doğru çeken mıknatıstır. Hele hele aranızdaki bağlar sağlam değilse ilgisini kaybettiği anda kendisine başka ilgi odakları aramaya başlayacaktır.

sevgilinin-ilgisini-yeniden-kazanmak

Başka ilgi odakları hobiler, spor vb. olabilir ama daha da kötüsü var… Başka kadınlar / erkekler. Yazıyı kadınlara yönelik olarak yazmayı planladım. Kadınların neler yapması gerektiği üzerinde durmayı düşünüyorum. Sonraki yazımı da sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak isteyen erkeklere yönelik olarak yazacağım.

Gerçi 5-10 paragrafta yapman gerekenleri adım adım anlatamayabilirim. Ama verdiğim ipuçlarından yolda çıkarak gerisini sen tamamlayabilirsin. Ya da en iyi satan kitaplar kategorisine girmiş “Onu Elde Tut Kitabını” okumayı tercih edebilirsin. Ki bence yapacağın en mantıklı hareket bu olur.

Onu Elde Tut Kitabı

Onu elde tut kitabı, onu elde et kitabının yazarının kaleminden çıkmıştır. Seri halinde düşünebileceğin kitaptaki yolculuğun; sevdiğin hoşlandığın bir erkeği etkileme yollarından başlar. Onu elde ettikten sonraki süreç yani onu elde tutmak taktikleriyle devam eder. Her iki kitapta oldukça özenerek ve araştırılarak hazırlanmış. Sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak çabasına girmek  yerine o ilgiyi hep sıcak tutup hiç kaybetmemek mutluluğu katlar. Çünkü ilgisizlikle yıpranan ilişkilerin onarımı zor olabilir.

Onu Elde Tut Kitabı düşünmeden alabileceğin, bir solukta okuyup ilişkini onarabileceğin bir kitaptır. Kitabı indirmek için buraya tıkla. Hediye kitaplarla birlikte hayata bakış açını değiştir ve senin olan hep senin olarak kalmaya devam etsin.

Sevgilinin Azalan İlgisi

Sevgilinin sana olan ilgisi azalmaya başladığında ilk sinyalleri de almaya başlarsın. Sinyalleri ne kadar erken görürsen ilişkini canlı tutma şansın bir o kadar artar. Çünkü sevgilinle senden daha fazla ilgilenecek kadınlar muhakkak vardır.

Sevgilinin ilgisini toplamak için yapılan hatalardan en büyüğü sürekli ona yatırım yapmaktır. İlgisini kazanmak için ona ilgi gösterip kendini ihmal etmektir. Sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak isterken tümden kaybeden kadınlar ne yaptıklarının farkına bile varmazlar. Onun sana olan ilgisi senin kendine olan ilgin ve yaydığın yaşam enerjisi ile doğrudan ilişkilidir.

Sevgilinin İlgisini Yeniden Kazanmak için Yapman Gerekenler

Sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak için uzun zamandır ihmal ettiklerini ya da gözden kaçırdıklarını dikkate almalısın.

  • Kendini tamamen bırakmak yapacağın hataların başında gelir. Onu elde etmek için onca çaba harcamışken onu elde tutmak için çaba harcamamak aptallık olur. Senin kendine göstermediğin saygıyı onun sana göstermesini bekleme. Hem fiziki anlamda hem de psikolojik olarak kendini canlı tutmalısın. İlgisinin kaybolmaması ya da kaybolan ilgisinin odaklanması için sana her anlamda heyecan duymalı.
  • İlişkini mercek altına alarak eksik yönleri bulmaya çalış. Sürekli aynı şeyleri mi yapıyorsunuz. Kendinize yeni alanlar açıyor musunuz?
  • Sosyal ilişkilerinizi daha güçlü tutun. Çevrenizde dostlarınızın olması sizi bir arada tutmakta etkilidir. Çevrendeki insanların sana hayranlık duyması, takdir etmesi onun sana olan ilgisini yeniden kazanmanı sağlar daha da iyisi ilgisini kaybetmesini engeller.
  • Kendini tam olarak anla. Güçlü yanlarını ön plana çıkarmak sana avantaj sağlar. Kendinle barışık yaşayarak özgüvenini üst seviyede tut.

Onu Elde Tutmak

Sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak için kaybetmiş olman gerekiyor. Atılacak en doğru adım, ilgisini hiç kaybetmemek ve ilişkiyi canlı tutmaktır. Onu elde tut kitabı sayesinde sevgilinin ilgisini yeniden kazanmak mümkün.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir